KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326129
nr 1632 6129
Bente Berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad. Olja på duk, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 69x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:08:44
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr